filmowanie eventów

FILMOWANIE EVENTÓW I KONFERENCJI

KREOWANIE PROFESJONALNEGO WIZERUNKU TWOJEJ FIRMY

Co sprawia, że filmy promocyjne sprawdzają się lepiej niż zdjęcia lub animacje?

Opublikowanie w serwisie, np. YouTube filmu promocyjnego zawierającego produkt lub usługę niesie za sobą mnóstwo korzyści:

 

- Klienci mają możliwość zapoznania się z produktem lub daną usługą.

- Mogą bliżej poznać specyfikację towaru.

- Mają możliwość podjęcia wcześniejszej decyzji o zakupie lub skorzystania z usługi.

 

Profesjonalny film promocyjny pozwala budować markę, zwiększa zaufanie klientów, przyczynia się do zwiększenia współczynnika konwersji i rozpoznawania w sieci.

Efektem stworzenia dobrego filmu promocyjnego udostępnionego w sieci są większe zasięgi, polubienia na różnych platformach video. To wszystko przekłada się na ilość potencjalnych klientów.

Filmy promocyjne dla biznesu

Filmy promocyjne czy filmy reklamowe zawierają ogromną ilość środków perswazyjnych mających trafiać do jak najszerszej rzeszy odbiorców, wpływać na podejmowanie decyzji, kreować konsumenckie gusta.

Filmy promocyjne są niezwykle skutecznym sposobem promowania oferowanych towarów i usług. Należy jednak nadmienić, że w ostatnich latach konkurencja w Internecie stała się niezwykle zaciekła, a więc rozwiązania, które sprawdzały się jeszcze kilka lat temu teraz mogą okazać się niewystarczające.

W ujęciu marketingowym filmy reklamowe postrzegane są jako wszelkiego rodzaju płatna forma nieosobistej prezentacji oraz promocji pomysłów, dóbr lub usług przez określonego sponsora. Jej cele można klasyfikować w zależności od tego, czy ma ona informować, nakłaniać czy przypominać:

 

 • Film promocyjny - informacyjny - ma kreować popyt podstawowy (kreować potrzeby), czyli np. informować rynek, klientów o nowym produkcie, wyjaśniać, jak produkt działa, jakie są jego nowe zastosowania itp.;

 

•  Film promocyjny - nakłaniający - jego zadaniem jest tworzenie popytu na ściśle

określoną markę produktu, czyli budowanie świadomości marki, nakłanianie klienta do zakupu lub złożenia zamówienia;

 

• Film promocyjny - przypominający - ma non stop przypominać o istnieniu produktu lub usługi, o tym, gdzie można go kupić, o tym, że może być wkrótce potrzebny oraz ma utrzymywać już zdobytą wysoką świadomość o produkcie.

produkcja filmów

Co musi zawierać film promocyjny?

Zawartość przekazu filmu promocyjnego jest podporządkowana różnym celom.

Pierwszy z nich to cel perswazyjny, czyli zachęcenie odbiorcy do działania, wzbudzenie i utrzymanie w nim przekonania, że dokonany przez niego wybór da mu pełną satysfakcję oraz zasugerowanie mu uzasadnienia dla już dokonanego wyboru. Drugim celem jest informowanie o towarze bądź usłudze. Warto jednak dodać, że w filmach promocyjnych nie można wytyczyć ścisłej granicy pomiędzy perswazją a informacją, ponieważ dobór podawanych informacji jest podporządkowany celom perswazyjnym. Ostatecznie, w momencie, kiedy odbiorca zaczyna działać w pożądany sposób, zostaje osiągnięta perlokucja. Jednakże zachodzi to poza zasięgiem struktury komunikatu. Funkcje obecne w komunikacie filmu promocyjnego zależą od jego celu, rodzaju i odbiorcy, a są to głównie: funkcja informacyjna i funkcja perswazyjna.

Filmy promocyjne, dlatego są w dzisiejszych czasach tak ważne, aby dotrzeć do potencjalnych klientów i zaproponować swoją usługę lub produkt.

Kierując swoje filmy promocyjne na YouTube, Facebook lub Google Ads, docierasz do klientów w najbardziej odpowiednich momentach. Szeroki wybór metod kierowania, takich jak grupy demograficzne, zainteresowania, miejsca docelowe i listy re-marketingowe, pozwala dotrzeć do konkretnych, nawet bardzo wąskich grup odbiorców, na podstawie tego, kim są, czym się interesują i jakie treści oglądają.

 

Opisz nam swój projekt, prześlemy bezpłatną wycenę!

Skontaktuj się z nami!

Filmy reklamowe - produkcja i montaż

filmowanie warszawa

Filmy reklamowe kręcimy według wytycznych klienta lub sami opracowujemy dogodny scenariusz. Naszym zadaniem jest dotarcie do najbardziej wymagającej grupy docelowej. Bardzo starannie analizujemy wszystkie etapy produkcji filmów reklamowych i przygotowujemy plan działania.

Pierwszym etapem jest preprodukcja, obejmuje wszystkie przygotowania do czasu realizacji zdjęć filmowych. Przygotowanie scenariusza, ułożenie budżetu, ustalanie lokalizacji, uzyskanie prawa do realizacji zdjęć w niektórych miejscach; przygotowanie umów prawnych i wiele innych. Zatrudnienie statystów, ludzi odpowiedzialnych za wygląd i innych ważnych osób do produkcji filmu reklamowego.

Kolejnym etapem jest okres zdjęciowy. W ramach tego etapu realizuje się zdjęcia filmowe w plenerze, budynkach lub innych lokalizacjach przewidzianych w scenariuszu. Zazwyczaj jest to najdroższa część produkcji, choć bywa, że ze względu na postęp techniki cyfrowej i trójwymiaru najwięcej kosztów generuje faza postprodukcji. Z powodu minimalizacji kosztów produkcji filmu reklamowego, zdjęcia realizuje się nie przestrzegając chronologii fabuły w scenariuszu. Postprodukcja obejmuje okres od zakończenia zdjęć filmowych do wytworzenia kopii wzorcowej filmu. W ramach niej dokonuje się przede wszystkim montażu video i dźwięku, efekty wizualne i dźwiękowe, dopasowywanie muzyki do filmu, tworzenie napisów końcowych i początkowych, lektor, itp.

Produkcja filmów na social media

Filmy reklamowe wykonujemy, między innymi na potrzeby serwisów YouTube, Facebook, Google Ads lub Vimeo.

Reklama w serwisie YouTube nabrała w ostatnim czasie dużego rozmachu i jest dobrze płatna.

Nic dziwnego, że reklamodawcy coraz częściej interesują się prowadzeniem kampanii marketingowych w sieci YouTube. Możliwości reklamy swoich produktów i własnego biznesu, jakie daje serwis YouTube są naprawdę imponujące. Stąd coraz większe zapotrzebowanie na filmy reklamowe.

Serwis YouTube umożliwia reklamowania własnych filmów video i kanałów.

Filmy reklamowe tworzone do social media teoretycznie mogą mieć dowolną długość. Jednak zbyt długiego filmu nikt nie będzie oglądać. Znawcy video promocji twierdzą, że idealna długość filmu przeznaczonego do video marketingu w sieci to od 90 do 120 sekund.

Lepiej dać widzom więcej krótszych filmów niż jeden długi.

Styl montażu filmu reklamowego zależy w większości od utworu muzycznego i od tego, co tak naprawdę ma przedstawiać film.

Żywa, energetyczna muzyka niemal sama narzuca gęsty montaż krótkich ujęć. Kluczowym elementem jest wczucie się w rytm takiego utworu. Filmy reklamowe z naszego studia na pewno przypadną do gustu każdemu widzowi.

Do filmów reklamowych dodajemy również efekty specjalne tak, aby widz Waszego filmu był zawsze miło zaskoczony.

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z produkcją filmów reklamowych, filmów promocyjnych, reklam telewizyjnych, filmów biznesowych, filmów szkoleniowych, spotów reklamowych, klipów i teledysków.

Jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem niesamowitych filmów reklamowych lub usługą w zakresie filmowania i późniejszego montażu video, prosimy o kontakt. Przedstawcie swoje oczekiwania – niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem i przekażemy wycenę oraz termin realizacji.

 

 

Skorzystaj z formularza znajdującego się w zakładce kontakt.

Filmy ślubne - opowiadamy historię

Filmy ślubne kręcimy w jakości full HD i 4K. Znamy sekret udanego filmu ślubnego. Nasza pasja opowiada miłosne historie.

Nasze filmy ślubne eksplodują jak fajerwerki, strzelają jak korki od szampana i sprawiają, że dorośli ludzie płaczą, ale to nie jest zwykły płacz, to płacz wywołany emocjami.

Naszym stylem filmowania jest krótki reportaż. Filmujemy przy użyciu dłuższych obiektywów, czyli zoomów, tak aby nie zwracać na siebie uwagi. Nie będziemy świecić lampami video po twarzach ludzi ani wpychać się na gości weselnych z ogromnymi kamerami. Wszystko zapisujemy dyskretnie przy użyciu wysokiej jakości sprzęcie. Przechwytujemy całą atmosferę Waszego ślubu, dzięki czemu film ślubny jest wiernym zapisem tego wyjątkowego dnia.

Nasze filmy ślubne to przedział max. 30-60 min. Nowoczesne i dynamiczne. Prawdziwy kinowy obraz.

Filmy ślubne wykonujemy z dużą dbałością o szczegóły. Staramy się uchwycić emocje i klimat tego pięknego wydarzenia.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy osobną stronę ślubną Wedding Dreams na której znajdziecie pełną ofertę foto i video.

W zakładce fotografia są 3 pakiety foto: Mini, Plus i Premium. Oferta video również 3 pakiety: Silver, Gold i Platinum.

 

Filmowanie na 2 kamery/2 operatorów + operator drona.

Dyskretna technika filmowania.

Dodatkowo płatne: Sesja plenerowa, podziękowania dla rodziców, ujęcia z drona, 3 kamera/operator.

Filmy ślubne wydajemy na ozdobnym pendrive 16 GB + DVD

O szczegółową ofertę zapytaj poprzez formularz kontaktowy lub wejdź na naszą stronę ślubną Wedding Dreams Studio

filmowanie wesel

Filmowanie eventów - relacje z imprez i koncertów

Filmowanie eventów rządzi się swoimi prawami, dlatego warto znać kilka filmowych tricków, które znacznie ułatwią rejestrację video wydarzenia.

Eventy biznesowe mają ogromny wpływ na sukces danej marki lub firmy. Celem takiego wydarzenia jest pokazanie firmy „od środka” i zainteresowanie gości eventów jej działalnością lub oferowanym produktem.

Aby przygotować profesjonalny film z takich eventów potrzebujesz dobrej ekipy, odpowiedniego przygotowania, zaangażowania specjalistów i sprzętu filmowego. To wszystko zapewni Tobie nasze Studio HD. Przygotowujemy z powodzeniem relacje z eventów i konferencji. Jako zespół naszego studia oferujemy kompleksową produkcję różnych filmów, w tym filmy reklamowe, filmy promocyjne, spoty reklamowe, filmy korporacyjne czy filmy wizerunkowe.

Produkcja filmu z eventu pozwala na pokazanie wydarzenia, które stanowi dobrą reklamę Twojej marki i dodatkowo jest zachętą i przepustką do kolejnych eventów dla twoich klientów.

Filmowanie eventów jest zatem bardzo opłacalną inwestycją, ponieważ pozwalają wykorzystać stworzone filmy promocyjne na wiele sposobów.

Film promocyjny z eventu stworzony przez Studio HD z pewnością zwiększy zasięgi i zapewni skuteczną reklamę, co w późniejszym czasie przełoży się na zyski firmy.

Decydując się na nasze usługi, czyli filmowanie eventów masz pewność i gwarancję, że stworzone przez nas filmy promocyjne dla twojego biznesu będą świetną wizytówką i kluczem do przyszłych interesów z klientami.

Filmowanie eventów warszawa

Filmy z drona - filmowanie z powietrza

filmowanie dronem

Filmowanie dronem to niepowtarzalne zdjęcia i ujęcia video wykorzystywane w naszych produkcjach takich jak filmy reklamowe, filmy ślubne, eventy sportowe, klipy czy teledyski.

Posiadane przez nas bezzałogowe statki powietrzne mają możliwość dotrzeć w miejsca, do których nie są w stanie dotrzeć ludzie i zwykłe samoloty.

Przemysł filmowy rozwija się błyskawicznie szybko i nasi klienci potrzebują coraz to nowszych rozwiązań. Ewolucja technologii dronów jest przełomowa dla przemysłu filmowego i telewizyjnego. W końcu możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości ujęć lotniczych bez ponoszenia kosztów wypożyczania helikopterów lub dźwigów.

Nie można zaprzeczyć, że drony są doskonałym narzędziem dla twórców filmowych. Dzięki dronom wyposażonym obecnie w aparaty o wysokiej rozdzielczości 4K i lepszym czasie lotu można nakręcić naprawdę genialne ujęcia. Używamy dronów praktycznie przy każdej produkcji, zawsze wykorzystujemy kilka ujęć, aby urozmaicić film.

W zależności od wymagań i potrzeb Klienta wykonujemy filmowanie z ziemi, powietrza lub pod wodą. Realizujemy profesjonalne filmy z drona zarówno w dzień jak i w nocy. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego klienta.

Naszym największym priorytetem jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie latamy w zakazanych strefach powietrznych, a tam, gdzie jest wymagane pozwolenie na lot informujemy odpowiednie służby powietrzne. Wszyscy nasi piloci posiadają Świadectwa kwalifikacji VLOS i BLOS.

Potrzebujesz lektora lub napisy

do swojego filmu?

Sprawdź poniżej głosy naszych lektorów

Filmy promocyjne, podcasty, reklama, projekty multimedialne

Lektor do filmów - reklamy, podcasty

Nagrania lektorskie wykonywane przez zawodowych lektorów z wieloletnim doświadczeniem idealnie wpasują się do każdego filmu. Posiadamy bazę głosów żeńskich, męskich, polskojęzycznych i obcojęzycznych. Głos lektora wykorzystujemy do nagrań podcastów, filmów reklamowych, filmów promocyjnych, audiobooków, billboardów sponsorskich i projektów multimedialnych.

Baza naszych lektorów stale się powiększa i jesteśmy otwarci na nowe kontakty z lektorami.

Korzystając z naszego lektora do filmów reklamowych robisz doskonałą inwestycję. Filmy promocyjne lub reklamy telewizyjne wzbogacone dobrym głosem na pewno wyróżnią Twój film spośród konkurencji. Podkładanie głosu w filmie reklamowym nie jest łatwym zadaniem. Dobry lektor do filmów musi posiadać doskonałą dykcję, w przeciwnym wypadku jego wypowiedź może być niezrozumiała dla słuchaczy nagrania. Możemy zapewnić, że każdy nasz głos lektora jest przyjemny dla ucha i każdy znajdzie wokal najbardziej pasujący do profilu swojego filmu promocyjnego. Sukces jaki odniesie Twój film reklamowy po części zależy od dobrego głosu lektora.

 

Prześlij nam do wyceny plik tekstowy, audio lub video. Odeślemy wycenę w ciągu kilku minut!

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Napisy do filmów - tłumaczenia

lektor do filmów

Napisy do filmów w ostatnim czasie stały się bardzo pożądane, co w obecnej sytuacji jest bardzo zrozumiałe. Coraz więcej klientów chce aby filmy instruktażowe lub filmy szkoleniowe znanych marek były przetłumaczone na język polski lub odwrotnie.

Trendy w świecie audiowizualnym ciągle się zmieniają. Treści są coraz bardziej nasycone informacjami. Jest więcej głosów lektorskich i dodatkowych napisów w filmach. W dzisiejszych czasach wydaje się, że to już standard aby film do social media posiadał lektora lub napisy do filmów.

Zajmujemy się kompleksowo napisami do filmów, począwszy od tłumaczeń do ich umieszczenia w filmie.

Tłumaczenia z języków obcych nie stanowią dla nas problemu. Dostarczamy tłumaczenia w różnych kombinacjach językowych we wszystkich językach świata. Jeżeli chcesz przetłumaczyć filmy na język polski lub na język obcy wyślij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy. Przygotujemy wycenę, następnie tłumaczenie, prześlemy do akceptacji i na koniec umieścimy napisy w Twoim filmie.

WYŚLIJ TEKST DO WYCENY

lektor do filmów

"Film to życie, z którego wymazano plamy nudy."

 

- Alfred Hitchcock

KONTAKT

NA SKRÓTY

OFERTA

INFORMACJE PRAWNE

SOCIAL MEDIA

Studio HD

ul. Fabryczna 24a/19

00-446 Warszawa

tel. 22 254 30 26

tel. 730 499 366

kontakt@studiohd.com.pl

www.studiohd.com.pl

NIP 526-259-70-94

Studio HD Rafał Brzózka © 2014-2024 All Rights Reserved

filmowanie warszawa
filmowanie eventów
produkcja filmów
filmowanie warszawa
filmowanie wesel
Filmowanie eventów warszawa
filmowanie dronem
lektor do filmów
lektor do filmów
filmowanie eventów
produkcja filmów
filmowanie warszawa
filmowanie wesel
Filmowanie eventów warszawa
filmowanie dronem
lektor do filmów
lektor do filmów
filmowanie warszawa
filmowanie eventów
produkcja filmów
filmowanie warszawa
filmowanie wesel
Filmowanie eventów warszawa
filmowanie dronem
lektor do filmów
lektor do filmów
filmowanie eventów
produkcja filmów
filmowanie warszawa
filmowanie wesel
Filmowanie eventów warszawa
filmowanie dronem
lektor do filmów
lektor do filmów
filmowanie eventów
produkcja filmów
filmowanie warszawa
filmowanie wesel
Filmowanie eventów warszawa
filmowanie dronem
lektor do filmów
lektor do filmów
filmowanie eventów
produkcja filmów
filmowanie warszawa
filmowanie wesel
Filmowanie eventów warszawa
filmowanie dronem
lektor do filmów
lektor do filmów