O nas

FILMOWANIE I MONTAŻ FILMÓW

Nasze Studio powstało z myślą o nowoczesnych ludziach, którzy pragną stworzyć swój własny niepowtarzalny film, dla siebie lub na potrzeby swojej działalności.

Studio HD to nowoczesne studio, profesjonalny sprzęt i zespół wyjątkowych ludzi.

To firma, której głównym celem jest rozwój rynku filmowego.

Największym atutem naszego Studia jest niewątpliwie bardzo duże doświadczenie i nieprzerwana praktyka.

Oferowane przez nas usługi to głównie filmowanie i montaż filmów.

Zajmujemy się również udźwiękowieniem i produkcją krótkich filmów, reklam, spotów i prezentacji multimedialnych.

Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na najwyższym poziomie.

Zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i dbamy o zachowanie wysokiej jakości naszych usług. Specjalizujemy się w zleceniach dziwnych, ciekawych, nowoczesnych albo zwyczajnych, ale z najwyższej półki. Montaż filmów to nasza pasja. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania, dlatego , że sami chcemy się takim filmem później pochwalić w branży. Liczymy na to, że nasz Klient dostanie coś naprawdę wyjątkowego, coś, co zrobiliśmy dobrze i świetnie się przy tym bawiąc. Studio HD jest zawsze otwarte na wszelkie Państwa sugestie odnośnie produkcji filmów. Filmy tworzymy zawsze zgodnie z potrzebami Klienta.

Czas realizacji zamówionego montażu filmowego to maksymalnie 2 tygodnie od pierwszych zdjęć do oddania gotowych filmów po montażu. Sam montaż filmów trwa przeważnie nie dłużej niż kilka dni. Wszystko to zależy od trudności danego zlecenia. Wszelkie projekty związane z montażem filmów realizujemy od Klientów z całego świata. Filmowanie głównie na terenie Polski.

montaż filmów
montaż filmów

Montaż filmowy jest dziedziną trudną i tajemniczą dla większości odbiorców sztuki filmowej.

Jest to dziedzina niezwykle trudna do tłumaczenia i opisania.

Człowiek zajmujący się montażem filmów wykonuje tylko dwie operacje: wycina odpowiednie fragmenty filmów i łączy z kolejnymi. Dzięki tym prostym działaniom montażysta ma moc tworzenia czasu, przestrzeni, postaci filmowej, konstruowania filmowego opowiadania, bajki, nadania sensu rejestrowanym obrazom i programowania emocji widzów. Twórca poprzez cięcie przerywa rzeczywisty przebieg czasu i tworzy złudzenie innego czasu-czasu filmowego, w którym wszystko jest możliwe. Czas w filmie ma, zatem zupełnie inny charakter niż czas rzeczywisty.

Montaż filmowy ma za zadanie opowiadać historię za pomocą obrazu. Dlatego jego dopracowanie, odpowiednie połączenie scen jest tak istotne i stanowi dużą siłę filmu. W jaki sposób zostanie wykonany montaż filmu zależy od indywidualnego wyczucia montażysty, który musi zdecydować, kiedy ma pociąć materiał, a kiedy nie.

"Film jest zły wtedy, jeśli ktokolwiek z publiczności chociaż na chwilę może odwrócić oczy od ekranu."

Alfred Hitchcock

montaż video

Studio HD Rafał Brzózka © 2019 All Rights Reserved

montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów
montaż filmów